Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Začátek přípravy na Norimberk bez reprezentantů

Po volném pondělku se včera hráči Borussie již začali připravovat na sobotní (15:30 hod.) bundesligový duel proti Norimberku.

Zdaleka ne všichni hráči byli trenéru Lucienu Favremu k dispozici. Sedm (Marc-André ter Stegen , Havard Nordtveit , Alexander Ring , Granit Xhaka , Juan Arango , Luuk de Jong a Igor de Camargo) jich stále ještě plní reprezentační povinnosti. Z německé 21 se již vrátili Patrick Herrmann a Peniel Mlapa, kteří ještě v pondělí hráli v Sarajevu. Proto měli dopoledne volno a k týmu se připojili až na odopolední trénink. 
V průběhu dneška se pak budou postupně vracet další reprezentanti. Dopolední fázi od 10 hodin pravděpodobně ještě všichni nestihnou, na odpoledním tréninku od 16 hodin by však měl být kádr již kompletní. S výjimkou Juana Aranga, který hrál s venezuelským národním týmem v Paraguayi až v noci z úterka na středu. Na čtvrtek je naplánován předzápasový trénink, který bude jako vždy za zavřenými dveřmi. "Proti Norimberku to je vždy velmi těžký zápas, stejně jako loni, kdy jsme vyhráli jen těsně 1:0," vzpomíná Roel Brouwers.

Norimberk má po dvou kolech Bundesligy stejně jako Borussia čtyři body. Na úvod porazil Hamburk 1:0, poté následovala cenná remíza na půdě posledního mistra Dortmundu 1:1. "V Norimberku v současné době panuje dobrá nálada. Nemyslím si, že úplně otevřou hru, proto budeme muset tvořit," řekl Brouwers. Musíme hrát stejně dopředu jako dozadu, vytvořit si šance a proměnit je, pak můžeme získat tři body."

zdroj: borussia.de

Foto: "Proti Norimberku to je vždy velmi těžké," řekl Roel Brouwers. (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)