Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Trénink s úzkým kádrem

13 hráčů v poli a tři gólmani. Tak vypadal první trénink Luciena Favreho v tomto týdnu.

Tři dny měli hráči Borussie na zotavení po dvou náročných týdnech. Ode dneška opět trénují. Kouč Favre se však musí obejít zhruba bez poloviny svého týmu. Jedenáct hráčů si totiž momentálně plní svoje reprezentační povinnosti. "Pro náš klub je to velké ocenění, že máme tolik reprezentantů v týmu," řekl za všechny Matthias Zimmermann.
Ranní trénink absolvovali brankáři Christofer Heimeroth, Janis Blaswich a Michael Ratajczak a hráči do pole Oscar Wendt, Roel Brouwers, Thorben Marx, Lukas Rupp, kapitán Filip Daems, Alexander Biel, Martin Stranzl, Julian Korb, Mike Hanke a Alvaro Dominguez. Na programu bylo krátké rozcvičení, míčové techniky a modelový zápas. 

Dnes odpoledne byla na programu druhá fáze. Také zítra čekají na svěřence Luciena Favreho dva tréninky (10 a 16 hod.) o víkendu pak jeden. Příští týden se již bude mužstvo připravovat na ligový duel s Norimberkem. 

zdroj: borussia.de

Foto: Kapitán Filip Daems byl jedním ze 13 hráčů přítomných na tréninku (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)