Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

"Stále je prostor ke zlepšení"

Během reprezentační pauzy zpovídal sportovního ředitele Borussie Maxe Eberla oficiální web.

Jak byste zhodnotil pět soutěžních zápasů nové sezony?
Třikrát jsme vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli, což je s ohledem na nabitý program pěti zápasů ve 14 dnech slušné. Pohárový zápas v Aachenu byl těžký, ale nakonec jsme bez problémů postoupili. Dobře jsme se ukázali v předkole Ligy mistrů a to zejména ve druhém zápase. Hráči v Kyjevě ukázali velkou morálku. V Bundeslize jsme získali čtyři body ze šesti možných, což je také slušný výsledek. Stále je však prostor ke zlepšení. 
V pátek se uzavřelo přestupové okno a některé hráče čekají reprezentační povinnosti. Máte nyní po náročných týdnech čas na odpočinek?
Začala nám nová práce. Máme již představu, co bychom chtěli v příštím přestupovém období změnit. Musíme se také připravit na nenadálé události, jako je zranění, nebou dlouhodobý pokles formy. Proto jsme nyní velmi zaneprázdněni skautingem. Naši skauti budou sledovat zápasy po celé Evropě.

Jak hodnotíte skupinu Evropské ligy?
Skupina má náznak Ligy mistrů a je tak z fotbalového hlediska velmi atraktivní. Potkáme kluby, které hrají na evropské scéně několik let. Olympique Marseille porazil v minulé sezoně ve skupině Ligy mistrů Dortmund. Fenerbahce má velké jméno a do klubu navíc nedávno přestoupil Meireles z Chelsea. Limassol je méně známým týmem, avšak kyperský fotbal v poslední době zaznamenává velký progres. Na zápasy se těšíme.

zdroj: borussia.de

Foto: Sportovní ředitel Max Eberl (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)