Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

"Snadné to v žádném případě nebude"

Krátký rozhovor s Tolgou Cigercim po dnešním tréninku.

Tolgo, v sobotu jste nešťastné podlehli Norimberku 2:3. Máte tuto porážku stále ještě v hlavě?
Samozřejmě. Nebyl to ze strany defenzívy náš nejlepší výkon a stále probíráme proč se tak stalo, abychom se toho pro příště vyvarovali. Musíme však myslet dopředu, protože nás již ve čtvrtek čeká v Limassolu první zápas Evropské ligy. 
Co víte o svém kyperském soupeři?
Zatím mnoho ne, ještě jej uvidíme na videu. Nebude to v žádném případě snadný zápas, i když soupeř nemá takové jméno, jako třeba Marseille, nebo Fenerbahce. Nesmíme Limassol podcenit a udělat vše pro to, abychom se střeleky prosadili. Pokud budeme hrát naši hru, pak můžeme porazit každého, bez ohledu na jméno. 

Jak vidíte svoji roli v týmu?
Jsem velice šťastný, že jsme mohl hrát v posledních dvou zápasech od začátku a budu rád, když tomu bude i ve čtvrtek. Nejraději bych nastoupil na postu defenzivního záložníka, stejně jako proti Norimberku, to je ovšem na rozhodnutí trenéra. 

zdroj: borussia.de

Foto: Tolga Cigerci byl v posledních dvou zápasech v základní sestavě (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)