Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

S jednadvaceti hráči na Kypr

Borussia dnes ráno odcestovala k zápasu Evropské ligy. V 10 hodin se letadlo s hráči VfL vydalo na Kypr, kde Borussia ve čtvrtek (19 hodin) odehraje první zápas ve skupině proti AEL Limassol.
S 21 hráči vyrukují Hříbata na kyperského mistra. Mezi nimi chybějí Juan Arango, Filip Daems a Luuk de Jong, kteří zůstali v Borussia Parku a čeká je příprava. "Musíme v týmu rozložit herní zatížení, nemůžeme odehrát sezonu s 12ti, nebo 13ti hráči," okomentoval trenér Favre svoje rozhodnutí, nechat tuto trojici doma. Svůj debut v dresu Borussie by tak mohli oslavit Peniel Mlapa, Matthias Zimmermann, Alexander Biel, nebo Niklas Dams, kteří na palubě leteckého speciálu Air Berlin nechyběli a společně s 19 sponzory, půltuctem novinářů a předsednictvem Hříbat je čekal zhruba čtyřhodinový let do Larnaky. Z letiště se přesunou do hotelu v hlavním městě Nikósii a od 18:30 mistního času (17:30 SEČ) je plánována tisková konference. Poté bude na stadionu GSP následovat oficiální trénink.

zdroj: borussia.de

Foto: Peniel Mlapa a Granit Xhaka na palubě letadla nechyběli (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)