Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

S dvaceti hráči do Kyjeva

V 10:30 odcestovali hráči Borussie z letiště v Düsseldorfu do Kyjeva, kde se ve středu večer (20:45) pokusí v playoff Ligy mistrů o malý zázrak.

Na palubě bylo mimo jiné více než 30 sponzorů, 50 novinářů, 9 manželek hráčů a otcové Granita Xhaky a Luuka de Jonga. Trenér Lucien Favre vzal do letadla, které přistane v hlavním městě Ukrajiny ve 14 hodin celkem dvacet hráčů. Nechyběl ani Alvaro Dominguez, který již doléčil střevní chřipku. Dodatečně se pak Favre rozhodl vzít také Janise Blaswiche, Lukase Ruppa a Amina Younese.
Doma zůstali Matthias Zimmermann, Alexander Biel, Yuki Otsu, Thorben Marx, Julian Korb a Peniel Mlapa. Všechny dnes čeká trénink v Borussia Parku. Jejich spoluhráče pak v 18 hodin místního času soustředění na Olympijském stadionu v Kyjevě. Navzdory porážce 1:3 z prvního zápasu, ukázali hráči Borussie při rozhovorech na letišti bojovného ducha. "Musíme dát bezpodmínečně tři branky. Ale kdybychom nevěřili, že to můžeme dokázat, tak bychom mohli rovnou zůstat doma," řekl útočník Mike Hanke. Viceprezident Rainer Bonhof jeho slova potvrzoval: "Letíme do Kyjeva s velkou sebedůvěrou a chceme ze sebe vydat to nejlepší."

Foto: Mike Hanke poskytuje rozhovor před odletem do Kyjeva (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)