Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Předzápasové statistiky

Přinášíme Vám všechny zajímavé a důležité informace o zítřejším duelu Borussie v Leverkusenu (15:30 hodin).

Stadion: Bayer Leverkusen hraje svá domácí utkání ve zrekonstruované BayAreně. Po fázi plánování, která byla dokončena v listopadu 2007 následovala rekonstrukce stadionu na moderní fotbalový areál s kapacitou 30.000 míst. Původní kapacita byla 22.500 míst. Mimo jiné byla také instalována nová sedadla v klubových barvách.  
Statistika: Leverkusen a Mönchengladbach se střetli v Bundeslize šedesátkrát a lépe se vedlo Bayeru, který zvítězil ve 22 případech. Patnáctkrát vyhrála Borussia a 23 zápasů skončilo remízou. Od března 1994, do srpna 2010 udržel Leverkusen proti Borussii sérii 26 zápasů bez porážky. Dva z posledních čtyř vzájemných duelů vyhrál.

Rozhodčí: Hlavním rozhodčím zápasu je Peter Gagelmann. Státní úředník rozhodoval v minulé sezoně dvě utkání VfL. Proti Mohuči (1:0) a Wolfsburgu (0:0). V této sezoně pískal zatím jediný duel, ve kterém Bayern Mnichov porazil Greuter Fürth 3:0. Gagelmannovi budou na čarách pomáhat Matthias Anklam a Sascha Thielert. Čtvrtým rozhočím je Robert Hartmann.

Počasí: Na hráče čekají nízké podzimní teploty, které by se měly pohybovat kolem 15ti stupňů. Mělo by být zataženo, ale pravděpodobnost deště je nízká. Vítr bude mírný východní.

Přenos: Přímý přenos bude tradičně k vidění na placeném kanálu TV Sky a tentokrát také na Eurosportu 2. 

On-line: Textový on-line přenos můžete sledovat přímo na stránkách Borussie, nebo na onlajny.cz.

zdroj: vlastní, borussia.de

Foto: BayArena má po rekonstrukci z roku 2007 30.000 míst (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)