Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Předzápasové statistiky

Přinášíme Vám všechna zajímavá a důležitá fakta před zítřejším duelem s Norimberkem.

Návštěvnost: Borussia doposud prodala 51.200 vstupenek, zbylé lístky budou v prodeji dvě hodiny před výkopem. 

Vzájemné zápasy: Norimberk porazil v Bundeslize Borussii jednadvacetkrát, což je jeho vůbec nejlepší výsledek. Přesto mají Hříbata se soupeřem bilanci kladnou, neboť získali 24 výher, 9krát remizovali a 21krát prohráli. 
Statistika: Kdo bude vést 1:0, má velkou šanci také utkání vyhrát. Pokud totiž Borussia proti Norimberku vedla, nikdy nakonec zápas neprohrála (23 výher, 2 remízy). Pokud se do vedení naopak dostal Norimberk, ztratil nakonec všechny body pouze v jednom případě (21 výher, 4 remízy). I v posledních dvou duelech rozhodoval jedniný gól. V první části loňské sezony vyhrála Borussia zásluhou Daemse, ve druhé pak zvítězil soupeř brankou Bunjaka. Velkou přestřelku tedy zítra nejspíše neuvidíme, neboť v posledních šesti zápasech z osmi, se ocitl míč v síti pouze jednou. 

Rozhodčí: Hlavní sudím zitřejšího duelu je Christian Dingert. Pro zaměstnance veřejné správy je to v letošní sezoně premiéra v Bundeslize, celkem pak v nejvyšší soutěži odpískal 20 utkání, z toho třikrát za účasti VfL. V sezoně 2010-2011 rozhodoval zápas Borussie proti Wolfsburgu (1:1) a Bayernu Mnichov (0:1) a v loňské proti Hoffenheimu (0:1). Na čarách mu budou pomáhat Guido Kleve a Stefan Lupp, čtvrtý rozhodčím je Thorsten Schriever.

Počasí: Podmínky by měly být pro fotbal příznivé. Očekává se mírně zatažená obloha beze srážek a teplota kolem 18 stupňů.

Přímý přenos: Utkání tradičně přenáší TV Sky.

On-line: Textový on-line můžete sledovat ZDE.

zdroj: borussia.de

Foto: O výhře Borussie rozhodl v první části sezony Filip Daems (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)