Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Ohlasy z Leverkusenu

Přinášíme Vám ohlasy z obou táborů po utkání v Leverkusenu.

Tony Jantschke: V posledních týdnech jsme měli trochu smůlu. Tentokrát ale při nás stálo štěstí. Leverkusen nedal penaltu a spálil spoustu dalších šancí. Máme na kontě pět bodů, což není mnoho a musíme tak na sobě stále pracovat. Věřím, že další body brzy přijdou. 

Marc-André ter Stegen: Nabídli jsme soupeři příliš mnoho šancí a nakonec můžeme být rádi za bod. Nepodařilo se nám udržet míč a proto jsme se nemohli dostat do hry. V příštím utkání musíme zlepšit hru dopředu a některé maličkosti, které se nám dnes nedařily. 
Mike Hanke: S výsledkem 1:1 jsem spokojen, protože jsme dnes měli velké štěstí. Leverkusen hrál velmi dobře, byl dříve u míče a rychleji přecházel do ofenzívy. Nám se to dnes nedařilo. Začátek, kdy jsme se dostali do vedení ale vypadal dobře. Nyní musíme vylepšit naši kombinační hru a proti Hamburku hrát lépe. K tomu nesmíme dovolit soupeři tolik šancí a být více kompaktní.

Sportovní ředitel Max Eberl: Dnes jsme měli trochu štěstí a bod nás stál také mnoho sil. Výkon dnes nebyl dobrý. Musíme si příště počínat s míčem mnohem lépe. Dnes jsme jich mnoho ztratili a Leverkusen tak mohl snadno útočit. Marc-André ter Stegen nás ale podržel. Brzké vedení 1:0 nám hrálo do karet, soupeř však velice rychle a snadno vyrovnal. Minulý víkend jsme hráli dobře a prohráli, tentokrát to tak dobré nebylo, ale máme bod. Bundesliga bývá občas paradoxní. 

Lucien Favre (trenér Borussie): S bodem dnes musíme být spokojeni. Leverkusen hrál dobrý, ofenzivní fotbal a pokaždé když byl u míče, byl velmi nebezpečný. Začali jsme dobře a brzy vedli 1:0. Za tohoto stavu jsme ale udělali příliš mnoho chyb. Snažili jsme se hrát dopředu, ale příliš se nám nedařilo. Mužstvo však bojovalo statečně. Při penaltě jsme měli štěstí, to ale k fotbalu patří. Máme před sebou ještě spoustu práce. Musíme zlepšit hru a neztrácet tak často balón.

Sascha Lewandowski (trenér Leverkusenu): S výkonem našeho týmu jsem velmi spokojen. Soupeře jsme tlačili a snadno získávali míč. Dařilo se nám ve hře dopředu a vytvořili jsme si řadu šancí. Konečná remíza je tak pro nás ztrátou. Čtyři body ze čtyř zápasu jsou zkrátka málo. 

zdroj: borussia.de

Foto: Tony Jantschke v souboji s Michalem Kadlecem (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)