Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Ohlasy z Kyjeva

Přinášíme Vám ohlasy z tábora Borussie po skončení odvetného utkání playoff Ligy mistrů.

Marc-André ter Stegen: Hráli jsme dobře a odvážně. Měli jsme hodně šancí, abychom dali tři góly, ale bohužel jsme to nedokázali. Občas se k tomu přidala i smůla. Jsme všichni samozřejmě zklamáni, protože jsme měli k postupu nakonec velmi blízko.  Ale život jde dál. Musíme se dívat dopředu a soustředit se na nadcházející zápas v Düsseldorfu a na to, abychom si přivezli tři body.
Patrick Herrmann: Myslím, že o zahozené šanci ze začátku utkání budu přemýšlet ještě dlouho. Míč jsem trefil jen špičkou kopačky a ten nakonec skončil vedle branky. Hráli jsme dobře, ale příliš dlouho jsme čekali na první gól. Nakonec to bylo těsné, ale na postup to nestačilo. Ze zápasu jsem si odnesl pár šrámů, ale v sobotu budu připraven.

Sportovní ředitel Max Eberl: Jsme samozřejmě velmi zklamáni, že jsme nepostoupili. V prvním poločase jsme hráli dobře, ale nedostávali se do zakončení. Chyběl nám větší důraz. Kvalitní hru si přenesl tým i do druhé půle a nakonec dal dvě branky. To bylo skvělé. Juan Arango je pro nás v současné době klíčovým hráčem. Byl dnes hlavní postavou naší ofenzívy. Hráči se snažili, měli šance, dali dva góly, mohli dát i třetí, ale ten bohužel nakonec nepřišel.

Trenér Lucien Favre: Stále jsem věřil, že to můžeme zvládnout. Hráli jsme dobře a vítězství si zasloužili. Bohužel to ale na postup nakonec nestačilo. Ringovi chybělo ke třetímu gólu jen pár centimetrů. První branka byla sice vlastní, ale padla po naší dobré akci. Pak přišel rychle také gól na 0:2 a Kyjev začal panikařit. V závěru už jsme ale byli příliš zbrklí.