Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Ohlasy z Düsseldorfu

Přinášíme Vám pozápasové ohlasy k utkání Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach.

Martin Stranzl: Musíme být s remízou spokojeni. V minulé sezoně jsme podobné zápasy prohrávali. Ke konci zápasu jsme hráli dost nervózně. Udělali jsme dost chyb, ale to se bohužel občas stane. Omlouvám se našim fanouškům, že jsme nedali gól. Myslím si, že Luuk de Jong hrál dnes dobře, měl také jednu výbonou šanci. Člověku chvíli trvá, než si zvykne na tempo v Bundeslize.
Granit Xhaka: V první půli jsme měli několik dobrých šancí, bohužel jsme nedali branku. Pokud by Stranzl svoji šanci proměnil, hra by se jistě ubírala jiným směrem. Remíza je spravedlivá. Jsme sice spokojeni, ale ztratili jsme dva body.

Filip Daems: Nehráli jsme moc dobře. Vysledek 0:0 je spravedlivý. Ke konci zápasu jsem se již velmi obtížně dostávali dopředu. V prvním poločase jsme hráli dobře, ale stále máme ještě na čem pracovat. Ve druhé půli jsme si moc příležitostí nevytvořili a zisk bodu nakonec bereme pozitivně.

Tobias Levels (Fortuna Düsseldorf): Je skvělé hrát Bundesligu po tak dlouhé době. Lidé jsou nadšení a vytvořili nám skvělou atmosféru. To se pak hraje mnohem lépe. Strávil jsem na hřišti 90 minut a myslím si, že se svým výkonem mohu být spokojen. Zatím jsme nedostali gól, což na nováčka není tak špatné.

Sportovní ředitel Max Eberl: Mužstvo se rozhodně snažilo vyhrát. Nevytvořili jsme si ale velkou gólovou příležitost. Bodovat s ligovým nováčkem však není moc snadné. Nemůžete v Bundeslize vyhrávat každý zápas. Düsseldorf pozorně bránil. Tým se snažil až do konce, ale postupem času už ubývaly síly. Myslím, že se zápasem v Kyjevě to ale nesouviselo.

Trenér Lucien Favre: Remíza proti nováčkovi, který hraje s nadšením, není zase tak špatná. Další dva ligoví nováčci tento víkend dokonce vyhráli. Düsseldorf hrál velmi organizovaně, jeho hráči se velmi rychle vraceli a pro nás bylo obtížné najít v jejich obraně mezery. V prvním poločase jsme měli dvě jasné šance. Luuk měl zkrátka smůlu, lépe to asi trefit nešlo. Velmi mně potěšil Cigerci, který na svém postu zahrál skvěle.

Trenér Norbert Meier (Fortuna Düsseldorf): Proti silnému Gladbachu jsme to měli velmi těžké. V první půli nám soupeř prakticky nic nedovolil. Ve druhém poločase jsem hráli lépe a pokud bychom zachovali chladnější hlavu, mohli jsme i skórovat. S druhým poločasem jsem velmi spokojen.

zdroj: borussia .de