Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

"Měli jsme zkrátka smůlu"

Pozápasový rozhovor s útočníkem Luukem de Jongem, který včera vstřelil svoji první branku v dresu Borussie.

Jak hodnotíte svůj výkon proti Norimberku?
Začali jsme špatně, ale od stavu 0:2 jsme předvedli solidní týmový výkon. Po dobré akci Granita s Patrickem jsem dal svůj první gól na 1:2, po přestávce pak Granit vyrovnal. Bohužel jsme ale dostali rychlou branku na 2:3. To se nemůže stávat. Poté jsme ještě nějaké šance měli a tu největší jsem měl určitě já, ale trefil jsme pouze tyč. 
Tyčku jste včera trefil dokonce dvakrát...
Ještě tomu stále nemohu uvěřit. Již při mojí první šanci to mohl být gól. Myslím, že brankář Norimberku měl i trochu štěstí, když se od něho míč odrazil na vnitřní tyč a poté ven. Při druhé příležitosti jsem měl zkrátka smůlu.

Jak velké je zklamání po domácí porážce?
Samozřejmě hodně velké. Dostali jsme dva góly ze standardních situací. To jsme příliš nezvládli a musíme si to mezi sebou probrat, aby se to příště nestalo. Jak jsem ale již řekl, poté jsme hráli dobře a z toho si musíme vzít pozitiva. 

Jak se Vám ulevilo po prvním gólu za Borusii?
Jsem pochopitelně rád, že jsem dal svoji první branku. Ale raději bych ji vyměnil za výhru. Jsem týmový hráč a jsem velmi zklamán, že jsme prohráli.

Včera jste se dostal do řady šancí, čím to podle Vás bylo?
Jsem koncový útočník a potřebuji podporu od křídelních hráčů. Pak mohu ukázat své kvality. Včera jsem od Patricka dostal spoustu kvalitních přihrávek. Jak jsem již řekl, potřebuji podporu z křídel a tu jsem včera měl. Bohužel při nás ale nestálo štěstí. 

Kde jste se tak dlouho zdržel při opouštění kabiny?
Rozdal jsem spoustu autogramů. Je skvělé vidět, kolik máme fanoušků. Také pochválili můj výkon, což mne velmi potěšilo. 

Ve čtvrtek hrajete proti Limassolu. Podepíše se nějak včerejší porážka na výkonu?
Ne, všichni jsme profesionálové a hledíme dopředu. Samozřejmě jsme byli ještě dnes ráno naštvaní, ale teď se již musíme soustředit na Limassol. Chceme předvést co nejlepší výkon a zvítězit.

zdroj: borussia.de

Foto: Luuk de Jong včera vstřelil svoji první branku v dresu Borussie (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)