Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Lucien Favre: "Hráči vědí, že Bundesliga je pro nás důležitá"

Mužstvo trenéra Luciena Favreho je před zítřejším derby vysoce motivované a na soupeře si věří.

Teprve včera se hráči Borussie vrátili z Kyjeva a již zítra je čeká ligový duel v Düsseldorfu. "Musíme se opět začít soustředit na ligu," řekl trenér Favre na dnešní tiskové konferenci. Kondice týmu by neměla být poblémem, horší to ale může být s psychikou. "Jsem přesvědčen, že to zvládneme. Hráči vědí, že Bundesliga je pro nás důležitá."
Favre je spokojen s tím, že to jeho tým nemá do Düsseldorfu příliš daleko. "Je pro nás dobré, že po utkání v Kyjevě nemusíme tak dlouho cestovat," prohlásil trenér, který své hráče na soupeře opět důkladně připravuje. "Mají výborně organizovanou hru. Obrana pracuje dobře a všichni se poctivě vracejí. Nebudeme to mít snadné," pochválil Favre soupeře.

Do Düsseldorfu přišla v létě řada nových hráčů, ale sehranost by neměla být problém. "Hráči jako Ellinghausen nebo Voronin Bundesligu znají." Na ukrajinského útočníka, kterého nějaký čas trénoval v Hertě se Favre příliš netěší. "Je to velmi kvalitní a inteligentní hráč. Bude pro nás velkou hrozbou." Favre očekává, že se v sobotu jeho hráči utkají s motivovaným a agesivně hrajícím soupeřem, který se v domácím prostředí bude snažit útočit.

V otázce, zda se do středu obrany opět postaví Roel Brouwers, nebo dostane šanci nová posila Alvaro Dominguez si Favre nechává dveře otevřené. "Máme tři velmi kvalitní střední obránce," prohlásil vyhýbavě. Útočník Branimir Hrgota, který v předchozích dvou utkáních střídal, zřejmě ještě v základní jedenáctce bude chybět. "Přišel k nám z druhé švédské ligy a to je veliký skok. Potřebuje ještě čas. " Další útočník Peniel Mlapa se vrací po zranění a měl by hrát za U23.

zdroj: borussia.de

Foto: Trenér Borussie Lucien Favre (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)