Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Eberl litoval nevyužitých šancí

Borussia má za sebou úvodní duel Evropské ligy proti AEL Limassol, ze kterého si odnesla bod. Trenér Lucien Favre a sportovní ředitel Max Eberl se však shodli, že mohly být tři. 

Gladbach měl včera spoustu šancí. Největší z nich přišla v sedmé minutě nastavení, kdy z pokutového kopu trefil Oscar Wendt břevno. "Tyče a břevna nám stále stojí v cestě," řekl Eberl a připomněl podobné situace z bundesligového utkání s Norimberkem a včerejší šanci Mike Hankeho se sedmé minuty. "Pokud ale budeme pokračovat v dobrých výkonech, jsem si jistý, že budeme odměněni." 
Včera to bohužel nevyšlo. Borussia byla lepší, než kyperský mistr a hrozila kdykoli se dostala před bránu soupeře. Koncovým přihrávkám občas chyběla přesnost a občas nestálo při Borussii štěstí. Favreho pozápasové reakce byly smíšené. "Zasloužili bychom si vyhrát, přesto jsem však spokojen, protože jsme odvedli dobrý výkon," řekl. "Snažili jsme se ovládat hru, ale stále máme co zlepšovat." 

Eberl také viděl na hře několik pozitiv. "S výkonem jsem spokojen. Udrželi jsme čisté konto a soupeře téměř k ničemu nepustili. Hráči pro vítězství udělali vše, co bylo v jejich silách. Bohužel ale nedokázali dát gól. To je také jediná výtka a jediný důvod, proč jsme nevyhráli."

zdroj: borussia.de

Foto: Brankář Limassolu Degra má míč, zatímco Granit Xhaka ukazuje frustraci nad promarněnou šancí - včera typický obrázek (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)