Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

"Chyběly dva milimetry"

Rozhovor s Oscarem Wendtem, který se včera proti Limassolu objevil poprvé v základní sestavě a v nastaveném čase neproměnil pokutový kop. 

Oscare, rozhodčí včera nastavil celkem dost minut a v závěru nařídil penaltu ve prospěch Borussie, ze které jste ale bohužel trefil jen břevno. Jak jste viděl tuto situaci?
Bylo předem jasné, že pokud bychom kopali penaltu, tak bych na ní šel já. Bohužel jsem ale trefil jen břevno. Chyběly dva milimetry a míč by skončil v bráně. Někdy máte štěstí, někdy ne. A to bylo vlastně typické pro celý zápas.
Kromě penalty jste měli i několik dalších šancí rozhodnout utkání. To ale skončilo bez branek. Souhlasíte, že jste včera spíše dva body ztratili?
Bod z venku je v evropských soutěžích většinou dobrý. Ale měli jsme samozřejmě vyhrát. Měli jsme v prvním poločase dvě, nebo tři velmi dobré šance a několik ve druhé půli. S trochou štěstí jsme mohli vyhrát. Někdy si téměř žádnou šanci nevytvoříte a přesto góly dáte, někdy je to naopak. Takový je zkrátka fotbal. 

Mohou vám tyto body na konci chybět?
Je to možné, ale v této fázi zatím těžké posoudit. Když hrajete evropský pohár, je především důležité vyhrávat doma. Pokud bychom doma vítězili a z venku vozili alespoň bod, pak to bude v pořádku. Ale když se podíváme, kolik jsme včera měli šancí, jsme zklamaní. Měli jsme získat tři body. Musíme se z toho poučit a příště lépe využívat šance. 

Šel byste na penaltu znovu?
Jistě, pokud se tato příležitost naskytne, půjdu kopat. Většinou se mi pokutové kopy daří. Život jednou neproměněnou penaltou nekončí.

zdroj: borussia.de

Foto: Oscar Wendt trefuje z pokutového kopu břevno (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)