Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

"Chci se trenérům ukázat"

Branimir Hrgota přišel do Borussie letos v létě ze druhé švédské ligy. Oficiální web s ním hovořil o začátku sezony, jeho výkonech a atmosféře v týmu. 

Branimire, máte za sebou pět soutěžních utkání. Jak jste spokojen s úvodem sezony? 
Myslím, že jsme začali dobře. V poháru proti Aachenu jsme hráli s jistotou. Proji Kyjevu nám bohužel nevyšel první zápas, ale nakonec jsme postupu do Ligy mistrů byli velmi blízko. V Bundeslize jsme nasbírali čtyři body, což není špatné.
Ve třech zápasech jste nastoupil jako náhradník, jak hodnotíte svoje výkony?
Trenér ohodnotil moje výkony jako dobré. Samozřejmě vím, že se stále mohu zlepšovat. Uvědomuji si, že na sobě musím v každém tréninku tvrdě pracovat. Ale jinak jsem celkem spokojený.

Proti Hoffenheimu jste zažil svůj bundesligový debut. Jak jste se cítil?
Proti působení ve Švédsku to byl veliký rozdíl. Tam jsem hrál asi před 2000 diváky, tady jich bylo více než 50.000. Bylo skvělé vidět, kolik nás přišlo na stadion podpořit lidí. Byl to úžasný pocit. 

Trenér Favre Vám po utkání s Düsseldorfem dal tři dny volna. Jak jste je využil?
Letěl jsem za svojí rodinou do Švédska. Bylo příjemné strávit s rodinou a přáteli trochu času. 

Byl jste nominován ke dvěma přípravným zápasům za švédskou devatenáctku. Svoji nominaci jste však nakonec odřekl. Můžete vysvětlit proč?
Chtěl jsem využít čas v klubu. Proto jsem požádal švédského trenéra o uvolnění a ten moje rozhodnutí akceptoval. Chtěl jsem zůstat s týmem, ukázat se trenérům a bojovat o šanci v základní jedenáctce.

V Mönchengladbachu jste něco málo přes dva měsíce. Jak se zžíváte s novým týmem a prostředím?
Z města jsem toho zatím mnoho neviděl. Není to tady samozřejmě takové jako ve Švédsku, ale je zde příjemně. Se spoluhráči je zábava a vycházíme spolu dobře.

zdroj: borussia.de

Foto: Branimir Hrgota hraje od této sezony za Borussii (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)