Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Brankář ter Stegen v nominaci Německa

Několik hráčů Borussie se příští týden představí v kvalifikaci na mistrovství světa v Brazílii 2014.

Brankář Marc-André ter Stegen je v nominaci německého národního týmu, který hraje 7. září (20.45) proti Faerským ostrovům a 11. září (20:30) ve Vídní s Rakouskem. V pondělí večer tak odcestuje do Barsinghausenu, kde se bude s reprezentací připravovat.
V nominaci Belgie je útočník Borussie Igor de Camargo. Ta se příští pátek (19:45) střetne s Walesem a následující úterý (20:45) s Chorvatskem. V reprezentačním celku Norska by se pak mohl objevit Havard Nordtveit. Seveřané hrají v pondělí (20:45) na Islandu a příští úterý (20:00) doma se Slovinskem. V téže skupině jako Nordtveit je také se švýcarským národním týmem Granit Xhaka. O důležité body bude devatenáctiletý záložník usilovat 7. září (20:30) ve Slovinsku a 11. září (20:30) proti Albánii.

V pátek (20:30) hraje ve skupině I s finským národním týmem Alexander Ring proti Francii. V úterý (20:30) pak Finsko hostí v přátelském utkání Českou republiku. V noci z pátka na sobotu (03:25) a z úterka na středu (00:25) bude v akci Juan Arango z Venezuely, která hraje s Peru a s Paraguayí.

Reprezentace U21 mají před sebou poslední část kvalifikace na ME 2013 v Izraeli. Německo s hráči Borussie Jantschkem, Herrmannem a Mlapou je již jistým vítězem svojí skupiny a poslední dva zápasy s Běloruskem (pátek 18:00) a v Bosně (úterý 17:00) tak budou jen formalitou. Luuk de Jong je s Nizozemskem již také téměř jistým učastníkem báraže o ME. Útočník je v nominaci pro páteční duel v Rakousku. Branimir Hrgota byl povolán pro dva přátelské duely U19 mezi Švédskem a Finskem. Hraje se v úterý v 19:00 a ve čtvrtek v 11:30. Amin Younes a Tolga Cigerci se 9. září představí v barvách Německa U20 v přátelském utkání proti Polsku.

zdroj: borussia.de

Foto: Marc-André ter Stegen má na kontě dva zápasy za německou reprezentaci (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)