Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Borussia zaplatí pokutu

Sportovní soud německého fotbalového svazu (DFB) udělil Borussii pokutu ve výši 10.000 eur.

Sportovní soud potrestal chování nekterých přiznivců ve dvou zápasech. V semifinále poháru DFB proti Bayernu Mnichov (21. března 2012) a v posledním zápase minulé sezony v Mohuči (5. května 2012). V utkání s Bayernem z hlediště létaly pivní kelímky a zapalovače. K tomu byla navíc odpálena dýmovnice. Borussia již viníky identifikovala. Dýmovnici zapálil jeden z fanoušků Bayernu a za svůj čin se několik let na stadion nepodívá.
Při utkání v Mohuči bylo v sektoru Borussie odpáleno několik petard a dělobuchů. Po zápase byly navíc zapáleny světlice. Na vypatrání viníků klub spolupracuje s policií a bezpečnostní službou v Mohuči.

Borussia rozhodnutí sportovního soudu přijala a vstupuje tak v platnost. Borussia navíc dodává, že takové chování fanoušků vážně poškozuje obraz klubu. Používání pyrotechniky je v současné době kvalifikováno jako trestný čin a proto musejí fanoušci počítat s tím, že budou na stadionu zvýšena bezpečnostní opatření.

zdroj: borussia.de
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)