Borussia Mönchengladbach

Česko-slovenský portál Borussie Mönchengladbach Vše podstatné o klubu německé Bundesligy na jednom místě Články, ankety, diskuze a mnoho dalšího http://borussia.webgarden.cz/

Shoutboard

Anketa

Počítadlo

TOPlist

Novinky

Borussia se připravuje na Limassol

Po dni volna se dnes hráči Borussie začali připravovat na svůj první duel v Evropské lize.

Příliš mnoho času na regeneraci po sobotní prohře s Norimberkem hráči neměli. Již dnes, v deset hodin dopoledne totiž nastoupili přípravu na nadcházející duel s Limassolem, který má výkop ve čtvrtek v 19:00. Trenér Favre měl k dispozici kompletní kádr, pouze Niklas Dams trénoval individuálně, pod dohledem fyzioterapeuta Andrease Bluhma. 
Trénink ve vlhkém a chladném počasí se odehrával pod dohledem televizních štábů a několika fanoušků. Někteří z hráčů pak odpovídali na dotazy médiím, které se většinou týkaly očekáváneho utkání v Evropské lize. "Těším se na novou zkušenost. Chceme si v Limassolu vyvořit dobrou výchozí pozici," řekl Tony Jantschke. Kapitán Filip Daems varoval před podceněním soupeře, v návaznosti na zápasy kyperského mistra v předkole Ligy mistrů proti Anderlechtu. "Je to kvalitní tým," řekl o prvním soupeři ve skupině C. "Takové chyby, jaké jsme dělali proti Norimberku, nesmíme zopakovat."

Kouč Lucien Favre shlédl sestřihy z obou zápasů Kypřanů proti Anderlechtu a ví o síle Limassolu. "Mají mnoho zahraničních hráčů, především z Portugalska a Brazílie. Hrají soustředěně a jsou velmi silní fyzicky." Podle všeho to tak nebude mít Borussia na Kypru vůbec jednoduché. "Musíme podat dobrý výkon," říká Favre. "A když budeme hrát dobře, budeme mít také šanci na úspěch."

Na dnešní odpoledne bylo naplánováno ještě jedno neveřejné soustředění. Zítra, v deset hodin ráno pak hráči odlétají z Düsseldorfu na Kypr. Ve večerních hodinách proběhne na stadionu v Nikósii tisková konference a poté oficiální trénink. Po návratu z Kypru nebudou mít hráči příliš mnoho času na přípravu před dalším ligovým duelem na hřišti Bayeru Leverkusen (neděle 15:30). V pátek kolem 16:30 je čeká lehká tréninková jednotka a v sobotu pak předzápasový neveřejný trénink.

zdroj: borussia.de

Foto: Hráči Borussie dnes absolvovali dvoufázový trénink před nadcházejícím duelem v Evropské lize (http://www.borussia.de)
Žádné komentáře
 
Jakékoliv užití obsahu těchto stránek včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, videí a fotografií je bez písemného souhlasu redakce zakázáno. 
2012 (c) Borussia CZ/SK (borussiafans@email.cz)